Hnutí ANO slibovalo v Příbrami před komunálními volbami 2014 hospodárné fungování města. Jen co si však noví vítězové zajistili rozhodující pozice, začali se chovat jako „na dobytém území.“
Jedním z prvních kroků byl „politický experiment“ radního, daňového poradce a ekonoma Václava Dvořáka (ANO). Vedle čestné funkce radního města se rozhodl poskytovat městu Příbram placené ekonomické služby: bez výběrového řízení a za odměnu 20 000 Kč měsíčně. Protesty veřejnosti a opozice byly umlčeny tvrzením, že podobné nesystémové řešení vlastně spoří městu peníze.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


