Valachová (ČSSD): Odmitla jsem zbytečné opakované testování v průběhu tábora

11.06.2021 14:33 | Zprávy
autor: PV

Informace na facebookovém profilu k společnému jednání školského a zdravotního výboru Poslanecké sněmovny

Valachová (ČSSD): Odmitla jsem zbytečné opakované testování v průběhu tábora
Foto: archív Kateřina Valachová
Popisek: Kateřina Valachová

Jednoznačný požadavek, aby děti a rodiče nejpozději na konci června měli informace, jak bude organizován příští školní rok a to variantě podle možných verzí vývoje nemoci. Loňské a letošní improvizace a zmatky se nesmí opakovat.

Výbory se sejdou znovu nad národním plánem dorovnání dopadů COVID-19 na vzdělání dětí, žáků a studentů. Školský výbor se bude věnovat vzdělávání dětí a výbor pro zdravotnictví psychickému a fyzickému zdraví dětí. Chceme vrátit dětem, co jim za ty dva pandemií poznamenané školní roky dlužíme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Jak byste zranitelnost definovala vy?

Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Kraviny mě opravdu říkat nedonutí

9:15 Vondráček (Svobodní): Kraviny mě opravdu říkat nedonutí

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na obvinění z používání rasistického hesla