Valachová (ČSSD): Potřebujeme ještě lepší pravidla oddlužení

10.02.2019 14:43 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k insolvenčnímu zákonu

Valachová (ČSSD): Potřebujeme ještě lepší pravidla oddlužení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslankyně Kateřina Valachová

Jsem ráda, že je Patrik Nacher optimista. Určitě mi rád pomůže s vylepšenim insolvenci, aby ten optimismus byl "tutovka" a žádný vykutálený výklad od obchodniků s chudobou nikomu nehrozil!

Ale zatím platí, že tento text je - bohužel - hodně optimistický a ne zcela přesný.

Na některé věci totiž zapomíná.

Třeba na to, že v zákoně zůstala v podstatě povinnost zaplatit třicet procent dluhu, protože to je podle změn, které obhajoval Patrik Nacher, potvrzením, že dlužník dělal vše pro maximální úhradu svého dluhu. To bude pro mnohé nepřekonatelná překážka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Láska (SEN): Městské firmy musí znovu sloužit Pražanům

19:10 Láska (SEN): Městské firmy musí znovu sloužit Pražanům

Hospodaření městských firem bude jednou z hlavních priorit kandidáta na primátora Prahy Václava Lásk…