Vandas (DSSS): Návštěva Merkelové? Česká vládní bezzubost

25.08.2016 6:50

Dnešní návštěva německé kancléřky Angely Merkelové v České republice vzbuzuje plno emocí, zejména v souvislosti s jejím vstřícným postojem k přílivu imigrantů na evropský kontinent. Byla to právě Merkelová, kdo vyhlásil, že její země přijme neomezený počet imigrantů ze Sýrie, čímž otevřela stavidlo invazi, které nyní čelíme.

Vandas (DSSS): Návštěva Merkelové? Česká vládní bezzubost
Foto: Tomáš Vandas
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Přítomnost Merkelové, i když jen pětihodinová, je ideální příležitostí říct jí otevřeně, co si o jejích nezodpovědných krocích, které ohrožují evropskou civilizaci, myslíme. Dát jí najevo, že jsme suverénní země, která si nenechá líbit vnucování povinných kvót, vyhrožování sankcemi a další nesmysly, které se líhnout v bruselské totalitní dílně.

Tedy, příležitost by to byla, pokud bychom měli v našem čele skutečnou národní vládu a politiky, kteří se nebojí říct svůj názor. Místo razantního postoje tak budeme svědky přihlouplého úsměvu Bohuslava Sobotky, ujišťování o úspěšné česko-německé spolupráci a obraně evropských hodnot, které společně zastáváme. Bla bla bla, prázdné fráze.

Bezzubost a slabost současné české elity už nemůže být víc viditelná.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

Tomáš Vandas

  • DSSS
  • předseda DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci

reklama

autor: PV

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Kuba: Tohle chování považuji za nefér

12:06 Hejtman Kuba: Tohle chování považuji za nefér

V médiích se objevila zpráva, že společnost Smartwings nebude již létat z regionálních letišť. Považ…