Vandas (DSSS): Pokud pan Sobotka považuje DSSS za rasistickou nebo fašistickou, měl by konat

13.12.2014 9:12 | Zprávy

Vyjádření předsedy DSSS Tomáše Vandase k výrokům premiéra ČR

Vandas (DSSS): Pokud pan Sobotka považuje DSSS za rasistickou nebo fašistickou, měl by konat
Foto: DSSS
Popisek: Tomáš Vandas, předseda DSSS

Nemohu nereagovat na vyjádření premiéra vlády České republiky a předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky v souvislosti s jeho urputnou snahou zrušit místní organizaci socialistů v Duchcově, kdy uvedl, že "není možné, aby ČSSD uzavírala koalice se stranami, které mají rasistický nebo fašistický charakter".

Pokud tedy pan Sobotka považuje Dělnickou stranu sociální spravedlnosti (DSSS) za rasistickou nebo fašistickou, měla by taková strana logicky porušovat ústavní pořádek ČR. V takovém případě má jako premiér přímo povinnost bezodkladně konat.

Vyzývám proto pana Sobotku, pokud je v případě DSSS přesvědčen o "rasismu a fašismu", aby vláda podala návrh na rozpuštění DSSS. Pokud tak neučiní, žádám ho o okamžitou omluvu za jeho lživé výroky, poškozující dobrou pověst naší strany.

Mgr. Tomáš Vandas, předseda DSSS

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: DSSS

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Munzar (ODS): Problém státního rozpočtu je v jeho výdajích

20:03 Munzar (ODS): Problém státního rozpočtu je v jeho výdajích

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Dni daňové svobody