Vaněk (ODS): Středočeský kraj nepodpořil legální držitele zbraní

09.12.2015 9:04 | Zprávy
autor: PV

Většina zastupitelů za ČSSD v čele s hejtmanem Peterou se odmítla zastat svých spoluobčanů.

Vaněk (ODS): Středočeský kraj nepodpořil legální držitele zbraní
Foto: Archiv ODS
Popisek: Tomáš Vaněk

Na zastupitelstvu Středočeského kraje jsem 7. 12. předložil níže uvedený návrh usnesení odmítající současnou iniciativu Evropské komise, která nikterak neomezí kriminální živly a teroristy, ale výrazně omezí práva legálních držitelů zbraní a rozšíří počet „zbraní“ na které bude potřeba zbrojní pas.

Protože se většina zastupitelů za ČSSD v čele s hejtmanem Peterou se odmítla zastat práv svých vlastních spoluobčanů, usnesení nebylo schváleno.

Omezení práv legálních držitelů zbraní

Předkladatel:

Tomáš Vaněk
Místopředseda Výboru pro ŽPaZe

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Maastrichtská kritéria

Je pravda, že se od letoška vyhodnocovat nebudou? Proč? A znamenalo by jejich splnění automatické přijetí Eura nebo ne? Vy sama, jste pro jeho přijetí? Vím, že teď ne, ale co třeba za čas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Rekonstrukce historického domu v centru

19:06 Ostrava: Rekonstrukce historického domu v centru

Obvod Moravská Ostrava a Přívoz zahajuje rozsáhlou rekonstrukci nárožního domu na náměstí Svatopluka…