Vaněk (TOP 09): Nechceme další komisi zabývající se Vřídelní kolonádou

26.01.2018 7:34 | Zprávy
autor: PV

Jednání Zastupitelstva města Karlovy Vary projednalo celkem 36 bodů, několik z nich bylo hlasujícími zastupiteli v bohaté diskuzi připomínkováno a následně i v řádném hlasování zamítnuto. Jedním se zamítnutých bodů jednání bylo i zřízení desetičlenné komise zabývající se problematikou obnovy a rekonstrukce Vřídelní kolonády.

Vaněk (TOP 09): Nechceme další komisi zabývající se Vřídelní kolonádou
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

Místní organizace TOP 09 v Karlových Varech nesouhlasí se zřízením další pracovní komise navržené se zástupců politických klubů a  zabývající se problematikou souvisejíc s rekonstrukcí Vřídelní kolonády.

Zastupitelstvo města na svých minulých jednáních ustanovilo v minulosti již mnoho komisí a pracovních skupin, skoro vždy ke každé větší řešené problematice a jen málo z nich, pracovalo tak, aby jejich výstup přinesl významný podklad či jasné stanovisko, které by posunulo danou problematiku k tíživému výsledku. Z toho důvodu považujeme založení další pracovní komise za bezpředmětné, vždyť město má nově zřízený odbor architektury , kterému od začátku března bude odpovídat nově přijatý architekt.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maříková (SPD): Miliardářce se to kecá

10:11 Maříková (SPD): Miliardářce se to kecá

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánu Ivany Tykač proti vymírání České republiky