Veleba (SPO): Klinika, zelenáč Matěj a ti další vzadu

08.02.2016 17:25 | Zprávy

Útok na sociální centrum Klinika není jen zavrženíhodným extremistickým činem. On se také náramně hodí všem, kdo jsou proti Miloši Zemanovi a kdo se neštítí sobotní útok spojovat s prezidentovými názory. Miloš Zeman sobotní útok ostře odsoudil, ale to nikoho nezajímá. To se nehodí do konceptu kritizovat prezidenta za cokoli.

Veleba (SPO): Klinika, zelenáč Matěj a ti další vzadu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jan Veleba

V podstatě se Miloš Zeman opět ukázal jako výborný prognostik, když přesně předpověděl, že se tento čin bude hodit extremní pravici, ale i levici. Ta první stojí za útokem a jistě se teď raduje, jak se jim to povedlo, ale ta druhá je neméně nebezpečná - bude totiž útok používat PAUŠÁLNĚ proti všem odpůrcům bezbřehé migrace.

Což se také okamžitě stalo - o dvě generace mladší politický "zelenáč" Matěj Stropnický na prezidenta dokonce bezostyšně ukázal prstem - ano, je to on, ten který vyzýval k použití zbraně. A že prý se to dalo čekat. A jeho bývalá spolustranička Kateřina Jacques, která si historicky uřízla největší ostudu s biomasou, dokonce šla ještě dál - že prý prezident nácky povzbuzuje! Podobně se vyjadřuje Michal Horáček, o nechutnostech, které padají z úst kritika Rejžka už ani nemluvě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Imunita

Je podle vás v pořádku, že mají politici imunitu? Neuvažujete prosadit zrušení imunity? Já nevidím důvod, proč by politici měli být kryti imunitou a dělat tak ze sebe něco víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Šlachta: Prodali by i vlastní rodinu za pár korun ze zakázek

4:29 Senátor Šlachta: Prodali by i vlastní rodinu za pár korun ze zakázek

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze dozimetr.