Velebný (ČSSD): Věřím, že nedojde ke zbytečným zdržením

09.08.2017 16:34

Po mnohaletých přípravách se slavnostně zahájila výstavba severovýchodního obchvatu města Krnova (cena díla přes 1,1 miliardy korun, stavba potrvá 4 roky v několika etapách).

Velebný (ČSSD): Věřím, že nedojde ke zbytečným zdržením
Foto: Archiv Ladislava Velebného
Popisek: Ladislav Velebný
reklama

Na krnovské ulici K Řempu ve středu 9. srpna 2017 ve 14 hodin se u této příležitosti sešli zástupci města Krnova, Ředitelství silnic a dálnic ČR, Státního fondu dopravní infrastruktury a firem, které budou budovat jednu z nejvýznamnějších staveb bruntálského regionu. Na středeční akci nechyběli ani další regionální, krajští a celostátní politici.

„Jsem rád, že po mnohaletém úsilí se nám skutečně podařilo zahájit dlouho očekávanou výstavbu krnovského obchvatu. Dokončily se tak přípravné práce, vyčlenily se finanční prostředky ze státním rozpočtu a nyní věřím v to, že se stavba nebude zbytečně dlouho prodlužovat a bude předána ve smluvně dohodnutém časovém horizontu. Nynější prioritou vedení města Krnova musí být to, aby místním občanům, ale především zahrádkářům, kterých se výstavba bude jakkoliv dotýkat, bylo nápomocno a zajistily se jim patřičné podmínky,“ komentoval realizaci stavby poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný, který je místopředsedou sněmovního zemědělského výboru a členem hospodářského výboru.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Novák (ANO): Primárně lidé potřebují vyplatit peníze

13:21 Novák (ANO): Primárně lidé potřebují vyplatit peníze

Projev na 79. schůzi Poslanecké sněmovny 22. ledna 2021 k úpravám v oblasti dávek státní sociální po…