Velkomeziříčská ODS má nového předsedu

16.09.2019 5:36 | Zprávy
autor: PV

Poté co v srpnu Radovan Necid vyhrál výběrové řízení a stal se ředitelem Krajské správy údržby silnic Kraje Vysočina dodržel svůj slib. Vystoupil z krajské politiky a ze strany ODS, aby podpořil stranu a nedostal se do nařčení ze střetu zájmů ve výkonu funkce ředitele příspěvkové organizace kraje Vysočina.

Velkomeziříčská ODS má nového předsedu
Foto: ODS
Popisek: ODS

V rámci svolaného zasedání volebního sněmu místní organizace ODS Velké Meziříčí, bylo ve středu 11.9. 2019 řádně zvoleno nové vedení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hrnčíř (SPD): Dvorní advokát ODS a kauza bitcoiny

10:15 Hrnčíř (SPD): Dvorní advokát ODS a kauza bitcoiny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze bitcoin.