Veselský (SZ): Postřehy ze 2. jednání zastupitelstva

23.12.2014 21:43 | Zprávy

Kulturní centrum Zahrada přivítalo 9. prosince druhé jednání zastupitelstva, které bylo současně poslední schůzí zastupitelů v tomto roce.

Veselský (SZ): Postřehy ze 2. jednání zastupitelstva
Foto: zeleni.cz
Popisek: Logo Strany zelených

Na úvod vystoupili nově zvolení radní, kteří ve svých zprávách o činnosti často poukazovali na fakt, že předávka od starého vedení (ODS, ČSSD, PP) neproběhla zrovna ideálně a stále nemají k dispozici celou řadu informací spojených s chodem svého resortu. Opakovaně z jejich úst zazněla zmínka o „prázdných skříních“. Radnici například v současné době chybí přehled o probíhajících územních rozhodnutích.

Jedním hlavních problémů je deficitní rozpočet na rok 2015, kde aktuálně existuje schodek 150 mil. Kč. Rozpočet Prahy 11 byl v minulých letech dofinancováván rozprodejem obecního majetku a je pozitivní, že nová koalice touto cestou jít nehodlá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Zeleni.cz

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Naší vizí je, aby stát pomáhal, ne překážel

19:05 Bartoš (Piráti): Naší vizí je, aby stát pomáhal, ne překážel

5000 bytů navíc, stát v mobilu a čistší politika: Piráti bilancují úspěchy ve vládě a plánují, jak n…