Veselý (ČSSD): Co den, to nový rybník

16.01.2021 7:38 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k zadržování vody v krajině.

Veselý (ČSSD): Co den, to nový rybník
Foto: archiv O. Veselý
Popisek: Ondřej Veselý

Co den, to nový rybník. I tímto projektem začala ČSSD před časem řešit  boj proti suchu. Řešíme vodu a hospodaření s ní. Brzy může její nedostatek ohrozit běžný život obyčejných lidí. Pitné vody musí být vždycky dost! Obnovujeme a budujeme nové tůně a mokřady (k tomu přidávám odkaz). Chceme budovat malé, ale efektivní vodní nádrže místo obrovských vodních ploch. Je také moc důležité, aby zemědělci i další respektovali základní pravidla tak, aby voda při deštích krajinou jen neprotékala. Nesmí se zapomínat na remízky, zmenšování nekonečných lánů nebo vhodnou výstavbu.

Děláme všechno pro to, aby v naší krajině zůstala voda. Neumím si ani představit, že bych jednou svým dětem musel vysvětlit, proč jsme nechali vyschnout rybníky - zejména jako Jihočech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Říha (KSČM): Brněnský Rudoarmějec zůstává pod přísnou ochranou

6:03 Říha (KSČM): Brněnský Rudoarmějec zůstává pod přísnou ochranou

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ochraně památníku osvobození města v Brně