Vích (SPD): Je závislá veřejnoprávní televize na zákonných poplatcích ještě "nezávislá"?

20.06.2016 7:29 | Zprávy

Polemika nad současnou úrovní objektivity zpravodajství ČT.

Vích (SPD): Je závislá veřejnoprávní televize na zákonných poplatcích ještě "nezávislá"?
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie

Po zhlédnutí včerejších OVM opět musí každý slušný občan tohoto státu nabýt dojem, že nám vládne parta arogantních a bezpáteřních lidí. Nemohu si pomoci.

Slovníky účastníků obsahovaly nejfrekventovaněji taková slova jako lhář, podvodník, Chovanec, podsvětí, rozkrádání, výhrůžky, Rittig, atd. Vše se točilo okolo krize v Policii a koaliční smlouvy, kterou asi ANO vypoví, i když z vlády asi neodstoupí, protože by ztratili kontrolu nad finančními toky státu do Agrofertu, o které by tím pádem po určitou dobu ztratili.

To by se asi líbilo hlavně TOP09, které by s panem Kalouskem bylo jistě ochotně suplovat za výpadek, protože jinak už se asi vzhledem k neustále klesajícím preferencím do vlády nedostanou. Předčasné volby nehrozí - zatím. Asi se bude hledat obětní beránek (Tuhý?).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Můžu se zeptat na to, jaká ministryně to byla?

Nevím, co je to ta Eurodžungle, proč to nezveřejníte rovnou, když o tom píšete? https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Ondrej-Dostal-Ph-D-LL-M-156529/clanek/Pri-statni-hymne-si-natacela-videa-na-mobil-142504

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): 30 % pro euro. Nejvyšší hodnota od krize eurozóny

10:17 Farský (STAN): 30 % pro euro. Nejvyšší hodnota od krize eurozóny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uplynulému týdnu.