Vinklátová (SLK): Lezení v korunách stromů i závody motokár

30.11.2020 5:34 | Zprávy

Než Krkonoše definitivně zapadnou sněhem, lze se ještě rychle vydat na výšlap na úbočí Kotle, jedné z nejhezčích hor Krkonoš. Odměnou budou výhledy na horské město Rokytnice nad Jizerou, zvané místními nářečně Roketnice.

Vinklátová (SLK): Lezení v korunách stromů i závody motokár
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Květa Vinklátová

„Je to asi poslední tip na letošní podzimní výlet. V nadcházejících týdnech už v Krkonoších nejspíš napadne sníh, takže je nejvyšší čas využít ještě tento víkend k pěšímu výletu do hor,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Trasa začíná v Rokytnici nad Jizerou na parkovišti P3, odkud se jde vlevo po zelené trase a dále po zeleně značené cyklotrase K5; terén poněkud stoupá. Za krátkou odbočku pak určitě stojí kaplička U Kostelíku, kterou proslavil film Krakonoš a lyžníci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vážený pane poslanče

snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Chudí duchem nevědí, co činí

18:05 Štěpánek (Trikolora): Chudí duchem nevědí, co činí

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vyvěšování ukrajinských vlajek z oken Poslanecké sně…