Celková rekonstrukce bude probíhat pod částečnou nebo úplnou uzavírkou silničního provozu. Důvodem prvního částečného uzavření se stane oprava propustku v úseku cca 50m pod železničním přejezdem na Budišovské ul.. Průjezd bude zachován po polovině vozovky. Práce se zahájí 13.03. 2018 a předpokládají se ukončit 31.07. 2018.
Pod částečnou uzavírkou silničního provozu bude dále pokračováno na:
-
opravě opěrné zdi v úseku od ul. Wolkerova po odbočku na sídliště při Budišovské ul. v předpokládaném termínu od 1. 4. 2018 do 30. 6. 2018
-
opravě propustku při Oderské ul. v prostoru sběrny druhotných surovin v předpokládaném termínu od 3. 4. 2018 do 8. 4. 2018
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Vážený pane poslanče
snaha vypovědět či přeprodat F-35 z programového prohlášení vypadla, proč? Vy s tím souhlasíte? Petr Kryl
Další články z rubriky
12:12 Ministr Stanjura: Žádná spálená země se opravdu nekoná
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k makroekonomické predikci Ministerstva financí




