Vítová (ČSNS): Pozvánka na podzimní piknik ČSNS na zámku Brtnice u Jihlavy

13.09.2017 22:37

Srdečně Vás zveme na letošní První podzimní piknik České strany národně sociální a Aliance národních sil, který se koná dne 23. 9. 2017 od 11:00 do 16:00 hodin. Program bude doprovázet hudba 30. let s překvapením.

Vítová (ČSNS): Pozvánka na podzimní piknik ČSNS na zámku Brtnice u Jihlavy
Foto: ČSNS
Popisek: Česká strana národně sociální - logo

 VOLEBNÍ   ČÍSLO   25

______________________________________________________________________________________________________

Řekněme to svým hlasem!

Chceme vystoupit z EU i z NATO!

Chceme okamžitě zastavit ilegální migraci!

Chceme zestátnit přírodní bohatství!

Volby jsou víc než referendum!

Změna systému je nutná!

Každý hlas je důležitý!

Naším programem jsou 3 ANO a 3 NE

?

1. ANO míru! Nedopustit, abychom byli zataženi do války! Vystoupit z NATO.

2. ANO vystoupení z EU a odpovídající změna Ústavy ČR.

3. ANO zestátnění strategických odvětví národního hospodářství a přírodního bohatství a zrušení církevních restitucí.

1. NE ilegální imigraci.

2. NE novodobému otrokářství nadnárodních firem a zničujícím exekucím.

3. NE zrušení dekretů prezidenta ČSR Edvarda Beneše a snahám o likvidaci českého státu!

 

*           *        *

 

Podle analýz Agentury Exanpro (www.exnapro.cz) je pro ČR největší bezpečnostní a existenční hrozbou členství v EU a v NATO! Pokud máme jako národ přežít, musíme začít okamžitě vytvářet vlastní struktury národního řízení, národní stabilizační program a soběstačnou republiku. Po celonárodní konzultaci, kterou jsou de facto volby, musí být uzavřená NOVÁ SPOLEČENSKÁ SMLOUVA, která bude prosazovat pronárodní teze a strukturální změny národní ekonomiky. Je nezbytné, aby ČR měla sama v rukou národní zdroje, národní průmysl a zemědělství a také národní spotřebu. Ani jedna část tohoto řetězce nesmí být v zahraničních rukou! Jinak není možné být svéprávným státem.

Proč musíme ihned vystoupit z EU?

 

Když ČR nevystoupí ihned z EU, tak se nelegální migrace nikdy nezastaví. Organizuje ji totiž mimo jiné právě samo vedení EU! Podepsané smlouvy mezi EU a členskými státy to dokazují.

Není pravdou, že získáváme z Evropy peníze, naopak západní Evropu, konkrétně Německo, čistě sponzorujeme. Sečteme-li jen každoroční platby do Bruselu a dividendy odcházející z ČR do zahraničí, pak platíme ročně cca 5x tolik, než kolik „máme nárok“ získat na dotacích.  Krom toho je odváděno každoročně 8 % našeho HDP do ciziny. Obrovské ztráty pro nás pak představuje obchodní směna při úmyslně podtrženém kursu koruny ze strany ČNB, který se odlišuje nejen od reálného kursu koruny z pohledu výkonnosti naší ekonomiky, nýbrž i z hlediska parity kupní síly. Všechny vlády po r. 1990 připravily naše občany o kvalifikovanou práci v místě jejich bydliště. Následně to vlády nahrazovaly zajišťováním málo kvalifikované práce pro naše občany za vesměs nízké mzdy, a to ještě s dojížděním bůhví kam. Často se našim občanům taková práce vůbec nevyplatí! Proto jsou na tuto levnou práci dováženi cizinci. To je třeba zásadně změnit!

Musíme vytvořit předpoklady ke zvýšení platů našich občanů, avšak při našem setrvání v EU nám to nebude umožněno, EU totiž vyhovujeme právě ve stavu, v němž se nacházíme. EU je již od počátku stavěna tak, že střední a východní Evropa plní roli kolonie.

Proč musíme ihned vystoupit z NATO?

NATO nás nikterak nechrání, naopak jeho účast v něm nás jednoznačně ohrožuje. Článek 5 negarantuje žádné členské zemi jakoukoliv ochranu! Koncepce obrany ČR nekončí na našich hranicích, ale oficiálně vychází z bezpečnostní koncepce USA, z čehož je zřejmé, že naši otcové a synové mají být obětováni ve válce na cizí účet a pro cizí zájmy. Území ČR je plánováno jako bitevní pole mezi NATO a Ruskem. Toto musíme okamžitě zastavit! Nesmíme se stát obětí na kterékoliv straně válečného konfliktu! Musíme prosazovat jednoznačně mírovou politiku.

Převzato z profilu.

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

  • ANS
  • Aliance národních sil - předsedkyně
  • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Ještě máme šanci dostat nejmenší děti z ústavů

15:15 Rakušan (STAN): Ještě máme šanci dostat nejmenší děti z ústavů

Poslanecká sněmovna bude v pátek na mimořádné schůzi k novelizaci zákona o sociálně-právní ochraně d…