Volfová (ANO): Českolipští senioři přijeli do Jablonce na Turnaj čtyř měst

06.09.2019 17:56

Necelá třicítka seniorů z České Lípy v čele se starostkou Jitkou Volfovou navštívily Jablonec nad Nisou. V obřadní síni je přijel náměstek primátora pro oblast humanitní a sociální David Mánek.

Volfová (ANO): Českolipští senioři přijeli do Jablonce na Turnaj čtyř měst
Foto: archiv kandidátky
Popisek: zastupitelka České Lípy a jednička na kandidátce ANO v Libereckém kraji Jitka Volfová

 Senioři z České Lípy přijeli do Jablonce, aby se zúčastnili Turnaje čtyř měst ve hře mölke, ze které si zlato odvezli Frýdlanští.

„Moc mě těší, že vás mohu přivítat na půdě jablonecké radnice a pevně doufám, že se vám u nás bude líbit stejně, jako se líbilo jabloneckým škrpálníkům na jaře v České Lípě,“ konstatoval náměstek David Mánek v obřadní síni jablonecké radnice před českolipskými seniory.

Slavnostního přijetí se zúčastnila také starostka České Lípy Jitka Volfová a ředitelka Sociálních služeb České Lípy Jitka Dočkalová. Hosty přišla pozdravit také ředitelka Centra sociálních služeb v Jablonci nad Nisou Naděžda Jozífková. „Je skvělé, že jste se k nám přidali. Dosud jsme spolupracovali se seniory z Frýdlantu, Liberce a nyní připojíme také vás. Těším se, že další trasy Jabloneckého škrpálu povedou také na Českolipsko a vy nám ukážete, co je ve vašem kraji zajímavého a pro běžného turistu neznámého. A doufám, že budete turistické kilometry sbírat s námi,“ řekla Josífková a spěchala dokončit přípravy na turnaj v mölke v DPS Novoveská.

„Jsem si vědoma toho, že Česká Lípa v povědomí většiny je známá hlavně těžbou uranu. Ale na Českolipsku je krásná krajina, která je vhodná hlavně pro ty, kdo hledají spíše klid na výlety, protože ještě tento region není úplně turisticky objevený,“ připomněla starostka Jitka Volfová.

Návštěva z České Lípy si prohlédla rekonstruované zasedací sály a většina vystoupala také na radniční věž, aby si vychutnala rozhled po okolí. Po obědě se pak Českolipští zúčastnili turnaje, ze kterého si prvenství odvezli frýdlantští senioři. Druhé místo obsadil zástupce Jablonce nad Nisou, třetí pak Liberec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Myslím si, že rozpočet je velice dobrý

22:57 Premiér Babiš: Myslím si, že rozpočet je velice dobrý

Za účasti prezidenta Miloše Zemana vláda Andreje Babiše v pondělí 16. září 2019 projednala a schváli…