Volfová (ČS): Podporujte svého vraha

28.05.2015 7:25

Tak se nám nějak ty kvóty na běžence každým dnem zvyšují. Všimli jste si. Ono to k tomu mnou už dávno spočítanému číslu 30 000 za pár dní doskáče.

Volfová (ČS): Podporujte svého vraha
Foto: red
Popisek: Mgr. Jana Volfová, Česká suverenita

A už nyní slyšíme jak

 • Je třeba srovnat úroveň sociální pomoci ve všech zemích. Jako by byl srovnaná úroveň třeba důchodů nebo podpory matek samoživitelek s malými dětmi.
   
 • Je třeba přivítat běžence s otevřenou náručí, vždyť trpí válkou.  Jako by nikdo neviděl tu invazi mladých 20ti až 30ti letých mužů,kterých jsou plné lodě.
   
 • Je třeba pomoci jim praktikovat svou víru. Přestože káže, že žena je majetek svého muže a všichni nevěřící (tedy my všichni co máme pomáhat) jsme jen podřízeni a určeni k zabití nebo do otroctví
   
 • Je nutné brát každého, kdo přijede. Jako bychom neslyšeli z úst bezpečnostních složek i samotných představitelů Islámského státu, že infiltrují teroristy přímo na lodě s uprchlíky
   
 • Musíme, musíme, musíme.

Ale my přece nemusíme! Nemusíme podlehnout diktátu těch, kteří si udělali živnost ze školení o začleňování a přijímání běženců. Nemusíme podlehnout diktátu Bruselu, který řeší problémy svých velkých členských států a první vážné úvahy o rozpadu eurozóny na úkor nás všech. Nemusíme bezhlavě a v předklonu přijímat vše, co nám blahoslavená Evropa doporučí či přikáže. Jsme svébytný ještě stále suverénní stát. Tak řekněme NE! Postavme se všem politikům, kteří tady kvóty chtějí, a třeba stavme živé řetězy na hranicích, abychom příjezdu migrantů zabránili. Možná to je naše poslední šance, jak zachovat naši zemi jako zemi univerzit a katedrál. Jako zemi, kde máme své národní hodnoty naprosto odlišné od těch, které nám sen přivážejí na vratkých loďkách. Spojme se všichni bez ohledu na svou víru, na svou politickou příslušnost na své postavení.

Kdysi dávno se na divokém západě říkalo, podporujte svého šerifa, a to především v dobách, kdy město terorizovaly bandy zločinců.  Naši politici však nekonají, není vlastně koho podporovat. Tak se bojím, že když to nevezmeme do vlastních rukou, budeme v budoucnu jen podporovat své vrahy.

Mgr. Jana Volfová

 • ČS
 • předsedkyně strany Česká Suverenita, učitelka
 • mimo zastupitelskou funkci

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prezident Zeman: Jsem rád, že nám to klape

19:11 Prezident Zeman: Jsem rád, že nám to klape

Komentář na facebookovém profilu ke schůzce s Andrejem Babišem