Volný (JAP): Děkujeme za podporu

13.05.2019 5:29 | Zprávy
autor: PV

Poděkování na facebookovém profilu za podporu při volební kampani.

Volný (JAP): Děkujeme za podporu
Foto: repro/ČT
Popisek: Lubomír Volný

Velmi upřímně a hluboce děkuji za podporu celému týmu, který podporuje naši kandidaturu na kandidátce Alternativy pro Českou republiky, kde pod číslem 40 kandiduji na 6 místě já a na 12 místě podporuje kandidátku další náš poslanec pan Marian Bojko.

Náš tým opět prokázal, že je mu zcela vlastní DRŽET SPOLU i přes následky, které s sebou zákonitě přináší naše ODVAHA ŘÍKAT PRAVDU.

Kdyby toto mělo být to jediné, co mi vstup do veřejného prostoru dal, jsem za tento dar skutečné, dokonale přirozené a čisté solidarity a skutečného přátelství natolik vděčný, že nikdy nebudu litovat!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Havlíček (ANO): Jsme na tom domluvení s podnikatelským sektorem

22:31 Havlíček (ANO): Jsme na tom domluvení s podnikatelským sektorem

Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny 14. dubna 2026 k potvrzení trvání stavu legislativní nouze.