Vondra (ODS): Dost bylo planých nadějí, že budeme mít Rusko, po jakém toužíme

10.04.2023 14:25 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na veřejném facebookovém profilu politické strany k textům Petra Fialy a Alexandra Vondry do knihy Prokletí impéria a ruská lež

Vondra (ODS): Dost bylo planých nadějí, že budeme mít Rusko, po jakém toužíme
Foto: Reprofoto: XTV
Popisek: Alexandr Vondra (ODS)

Petr Fiala a Alexandr Vondra přispěli svými texty do knihy Prokletí impéria a ruská lež!

Petr Fiala: „Snad tato publikace napomůže tomu, abychom lépe pochopili, co se dnes na Ukrajině odehrává a proč k tomu došlo. A hlavně, abychom se napříště vyvarovali chyb a podcenění rizik, která ohrožují naši bezpečnost.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Zbyněk Linhart byl položen dotaz

Vlajka

Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

V podstět si kladu otázku, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseBill Pilgrim , 10.04.2023 17:06:44
proč si máme vymýšlet, jakou chceme tu kterou zemi. My máme respektovat volbu každé země k tomu v jakém uspořádání chce žít a máme se snažit budovat s každou zemí co nejlepší rovnoprávné vztahy a vzájemně spolu oboustranně výhodně obchodovat. To, že někteří idioti mají neustále potřebu kafrat do toho, jak kdo kde žije nás přivedlo k rozvrácenému Iráku, k rozvrácené Libyi, ke spoustě utrpení v bývalé Jugoslávii nebo v Sýrii a teď naposledy utrpení lidí na Ukrajině. Tak dlouho jsme píchali klidného medvěda, který nás nika neohrožoval, klacíkem do oka, až se začal ohánět tlapami. A ještě vymýšlíme, že by bylo dobré ho rozporcovat na kusy a ty samostatně využít a spotřebovat.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Decroix (ODS): Mediace v Česku funguje

9:15 Decroix (ODS): Mediace v Česku funguje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k významu mediace