Vondráček (ANO): Nastavená pravidla se nemohou měnit v průběhu hry

11.01.2024 16:03 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání Ústavního soudu stan valorizace důchodů.

Vondráček (ANO): Nastavená pravidla se nemohou měnit v průběhu hry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radek Vondráček

Ústavní soud jednal k valorizaci důchodů, která nebyla v loňském roce důchodcům přiznána a hnutí ANO toto sporné snížení valorizace napadlo u soudu. Důvodem bylo ustanovení v zákoně, které říká, že pokud inflace překročí pět měsíců po sobě určitou hranici, tak musí dojít k mimořádné valorizaci důvodů.

Myslím, že důchodci si tyto peníze zaslouží. Kromě již drahých energií se v souvislosti i s nimi a už zmíněnou inflací zdražují i ostatní výrobky a služby, které člověk potřebuje k životu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kolaps dopravy

Proč v Praze neustále kolabuje doprava? Proč s tím nikdo nic nedělá? A máte třeba nějaké řešení vy, když už kritizujete, byť zcela oprávněně, jiné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Trump chce mír, ne válku

9:15 Vích (SPD): Trump chce mír, ne válku

Napjatá schůzka mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho ukrajinským protějškem Volodymyre…