Vondráček (Svobodní): Evropská unie potřebuje pravicovou politiku, jinak ji čeká zánik

04.03.2023 14:03 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k selhávání konceptu Evropské unie

Vondráček (Svobodní): Evropská unie potřebuje pravicovou politiku, jinak ji čeká zánik
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Svobodných Libor Vondráček

Evropská unie ustoupila z důležitých témat. Přestože vznikla pro usnadnění vzájemného obchodu, slouží dnes k pravému opaku. Rostoucí regulace, zákazy a ekonomické experimenty poškozují zájmy členských států a brání Evropě ve zdravém růstu.

Svobodný trh se v EU postupně stává minulostí. Evropa potřebuje pravicová a promyšlená řešení. Méně přerozdělování, menší úřednický aparát a svobodné tržní prostředí, ve kterém členské země spolupracují a prosperují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka (Motoristé): Nábor „uvědomělých” dívek pokračuje?

20:03 Macinka (Motoristé): Nábor „uvědomělých” dívek pokračuje?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obvinění europoslance Turka ze sexuálního násilí