Votava (LEV21): Pražská kavárna mobilizuje... Nenechme si ukrást republiku

27. 10. 2016 21:56

Pražská kavárna opět mobilizuje. Ti věční nespokojenci se opět houfují a hledají způsob, jak zvrátit či dokonce nahradit demokratické volby, útočí především na symboly naší státnosti. Proto je jejich terčem především prezident České republiky Miloš Zeman. Státní svátek vzniku republiky 28. říjen, se stal vhodným dnem pro jejich další nenávistné tažení proti těmto symbolům.

Votava (LEV21): Pražská kavárna mobilizuje... Nenechme si ukrást republiku
Foto: Archiv
Popisek: NS - LEV 21
reklama

S volbou prezidenta Miloše Zemana, občany ČR před třemi lety,  se dodnes nesmířili. Jejich knížecí kandidát ve volbách neuspěl. Nesmířili se s tímto výsledkem, nevzdávají to, stále se houfují dalšímu k tažení. Jsou zapšklí, nenávistní, ale jsou i fanatičtí. Jejich útoky na prezidenta ČR, jsou na denním pořádku. Stupňují se.  Každá naskytnutá příležitost se jim hodí.  Jednou je to výročí 17.listopadu spojené s fyzickým útokem na prezidenta ČR, podruhé stržení prezidentské zástavy za jásotu davu, či připravené provokace při návštěvě čínského prezidenta. Zneužita byla i soukromá návštěva dalajlámy, tibetského náboženského představitele. Posledním smutným příkladem je i nepoctivá hra o vyznamenání pro bývalého vězně koncentračního tábora, Jiřího Bradyho. Tento hrdina z nacistického období, nejspíše ani netuší, jaká falešná hra se s ním hraje. Na sklonku svého života se stal nevědomky vhodným prostředkem pro znevážení státního svátku. Stal se tou pověstnou municí k útoku na prezidenta ČR.  

Pražská kavárna dnes opět mobilizuje. Svolává na Staroměstské náměstí své věrné i ty naivní. V této souvislosti nelze zapomenout na dobu, kdy Staroměstské náměstí zaplavily, modré košile, zářící planoucí oči mladých nadšenců a jejich budovatelské písně, či vznešená hesla o demokracii,….. to byly ty kulisy událostí, které pamatujeme krátce po světové válce. Nenávistné tažení vlády „lidu“ tehdy rozhodlo, prezident Dr. Edvard Beneš musel odejít z Pražského hradu.  Demokratičtí politici museli uprchnout před hněvem „ lidu“.  Byly káceny sochy i symboly této země.

I dnes se hraje o osud naší vlasti.  Pod falešnými prapory a hesly o demokracii, jde především o změnu politiky České republiky k obrazu novodobých tvůrců „nové“ Evropy.  V konečném důsledku  pak ke ztrátě samostatnosti.  

Nedovolme to.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TOP 09: Plány vlády? Stamiliardové deficity a jednorázová řešení

13:27 TOP 09: Plány vlády? Stamiliardové deficity a jednorázová řešení

Deficit rozpočtu se může vyšplhat až na 500 miliard. Hrozbou jsou stamiliardové deficity i v příštíc…