Vrecionová (ODS): Rusko vede hybridní válku i na poli zemědělství

03.03.2024 18:05 | Tisková zpráva
autor: PV

Europoslankyně Veronika Vrecionová upozorňuje na hybridní válku, vedenou Ruskem v oblasti zemědělství, jejímž cílem je podkopat podporu Ukrajiny a šířit negativní sentiment vůči ukrajinským farmářům.

Vrecionová (ODS): Rusko vede hybridní válku i na poli zemědělství
Foto: Redakce
Popisek: Veronika Vrecionová

Vrecionová zdůrazňuje, že dovoz ukrajinských zemědělských produktů do EU zůstává stabilní, či dokonce nižší než před konfliktem, a odmítá tvrzení o negativním dopadu na evropské zemědělství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Zadlužení státu

Dost často se mluví o zadlužení státu. Mě by zajímalo, jak je to se splacením takového dluhu? Je nějak omezená? Co hrozí, když se nesplatí? Státní bankrot? A kde se vůbec přesně berou ty peníze, které si stát půjčuje? Děkuji za vysvětlení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Zůna: Německo významně přispívá k bezpečnosti Evropy

17:17 Ministr Zůna: Německo významně přispívá k bezpečnosti Evropy

Ministr obrany Jaromír Zůna včera zavítal na zahraniční pracovní cestu do Spolkové republiky Německo…