Vrecionová (ODS): Správní rada České republiky už bojuje pouze za zájmy Agrofertu, nikoli země

05.02.2020 15:48 | Zprávy
autor: PV

Komentář europoslankyně a předsedkyně Spolku pro obnovu venkova k rozhodnutí vlády bojovat za zájmy Andreje Babiše u Evropského soudního dvora.

Vrecionová (ODS): Správní rada České republiky už bojuje pouze za zájmy Agrofertu, nikoli země
Foto: Redakce
Popisek: Veronika Vrecionová

Český stát začíná selhávat ve svých základních funkcích a vláda se stará pouze o peníze svého premiéra.

Přála bych si, aby se česká vláda stejně starala o seniory, kteří potřebují péči, nebo o pracující, jejichž peníze vyhazuje oknem. Přála bych si, aby se vláda stejně intenzivně věnovala stavbě dálnic nebo zlepšování školství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.