Zach (Piráti): Z naší společnosti postupně mizí tradice

06.07.2020 20:47

Představení kandidáta pro volby do zastupitelstva Zlínského kraje

Zach (Piráti): Z naší společnosti postupně mizí tradice
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Pirátská vlajka
reklama

Miluji umění, fotografii a zejména architekturu. Již během zaměstnání jsem vystudoval architekturu a nyní je pro mě urbanismus a architektura každodenní chleba. Mám pocit, že z naší společnosti postupně mizí tradice, hlavně ve větších městech či regionech. Mým největším přáním v životě je šťastná a zajištěná rodina. Chci, aby moje děti vyrůstaly v moderně smýšlející společnosti bez předsudků, chci aby zažily staré tradice na vesnicích, které se pomalu vytrácí, a chci, aby vyrůstaly s moderními technologiemi, které budou energeticky a ekologicky šetrné.

Jako každý architekt vím, že pokud chci něco změnit ve veřejném prostoru, musím pro to i něco udělat a vylézt ze své pohodlné ulity. Stejně tak chci jako každý, aby po mě něco zůstalo a když už to nebudou stavby jako opera v Sydney, tak alespoň Zlínský kraj podporující kulturní tradice, dostupný všem pomocí moderní dopravní sítě, kraj s dostatkem pracovních příležitostí.

Dlouhou dobu jsem vnímal Piráty jako stranu plnou těch divných pankáčů. To se změnilo, jakmile jsem pár z nich potkal osobně, prozkoumal jsem jejich program a zjistil jsem, že to není jenom legalizace či digitalizace, ale že nabízejí plnohodnotný středopravicový program, který ukazoval na problémy a reálně se je snažil řešit, prostě žádné pohádky. A na to bych rád navázal i v našem kraji.

Jakub Zach
Kandidát Pirátů ve volbách do zastupitelstev krajů, Zlínský kraj

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Cogan (STAN): Pořádný hospodář = kraj bez dluhů

20:41 Cogan (STAN): Pořádný hospodář = kraj bez dluhů

Krajský radní pro ekonomiku Rudolf Cogan (Starostové a Východočeši) uvedl, že kraj se loňským splace…