Zahradil (ODS): Budíček!

07.11.2024 7:17 | Monitoring
autor: PV

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v USA

Zahradil (ODS): Budíček!
Foto: XTV
Popisek: Jan Zahradil v pořadu XTV

Liberální sen o čtvrtstoletí starém světě Havla, Clintona a Albrightové skončil. Stejně tak skončil konzervativní sen o Republikánské straně R.Reagana a “neocons”. Nic z toho už neexistuje. GOP, USA i svět jsou už jinde. D.Trump je razítko, které jsme potřebovali.

Mj. je to také porážka tradiční české “atlantické” politiky, od Hradu přes Strakovku až po Černín, jejíž strůjci se už od roku 2016 Trumpa štítili, orientovali se jen na Demokraty (popř. zmíněné neocons) a neuměli ani využít českou stopu v Trumpově životopise. To musí přestat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Maastrichtská kritéria

Je pravda, že se od letoška vyhodnocovat nebudou? Proč? A znamenalo by jejich splnění automatické přijetí Eura nebo ne? Vy sama, jste pro jeho přijetí? Vím, že teď ne, ale co třeba za čas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Kuba jako další cíl pro americkou agresi?

23:08 Prokop (Stačilo!): Kuba jako další cíl pro americkou agresi?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k plánu USA ovládnout Kubu