Zahradil (ODS): Lidovci a socialisté proti vlastní vládě, chtějí kvóty na uprchlíky

29.04.2015 17:12 | Zprávy
autor: ODS

Europoslanci schválili rezoluci, ve které se mimo jiné volá po přerozdělování uprchlíků mezi členské státy.

Zahradil (ODS): Lidovci a socialisté proti vlastní vládě, chtějí kvóty na uprchlíky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

Pro zvedli ruku i europoslanci za ČSSD a KDU-ČSL. Současná vládní koalice premiéra Sobotky přitom takové kvóty opakovaně odmítla.

„Socialisté nepřekvapili, už v minulosti hlasovali podle diktátu své frakce a proti oficiální pozici České republiky. Zaráží mne ale to, že se pro povinné přidělování migrantů do Česka vyslovila strana, která se považuje za konzervativní,“ řekl po kontroverzním hlasování první místopředseda ODS Jan Zahradil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Euro

Zajistí nám euro i lepší a důstojné mzdy, aby se nám obyčejným lidem zlepšila životní úroveň a byla srovnatelná s tou na západ od nás? Jestli ne, proč první nevyřešíte toto? A myslíte, že se bez ODS do sněmovny vůbec dostanete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kobza: Nástroj EU, jak migraci naopak povzbudit a usnadňovat

15:14 Kobza: Nástroj EU, jak migraci naopak povzbudit a usnadňovat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migračnímu paktu