Zahradil (ODS): Servírované porce stihomamu i pachuť

06.06.2021 8:35 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kauze Klaus a dluh Ruska vůči ČR.

Zahradil (ODS): Servírované porce stihomamu i pachuť
Foto: Repro Info.cz
Popisek: Bývalý europoslanec ODS Jan Zahradil

Tak jasně. To byl přece hlavní důvod celé této šarády. Trochu si přikrmit vlastní konspirační teorie.

Zatímco podle jedněch jsou za vším ilumináti, BigTech a BigPharma, podle druhých zas všudypřítomní agenti nepřátelských mocností. Servírované porce stihomamu i pachuť z nich jsou v obou případech stejně velké.

Jinak by nám v rámci probíhající dekonstrukce listopadu ‘89 a polistopadového období mohli investigativci z Economie třeba pro změnu připomenout, že taková KSČ tehdy nebyla zakázána zejména díky V. Havlovi (nejsme jako oni), P. Pithartovi (slyším trávu růst) a levici v OF. Aby bylo jasno, já jim to nevyčítám. Taková ta doba byla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klán (KSČM): Praha nepotřebovala žádnou bombu, protože měla Hřiba

4:31 Klán (KSČM): Praha nepotřebovala žádnou bombu, protože měla Hřiba

Když v Praze končil náměstek pro dopravu, pirátí Zdeněk Hřib se pochlubil seznamem úspěchů, dlouhým …