Zahradil (ODS): Trocha statistiky

15.08.2024 18:09 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k poklesu členské základny ODS

Zahradil (ODS): Trocha statistiky
Foto: Repro Info.cz
Popisek: Bývalý europoslanec ODS Jan Zahradil

Když vznikla ODS v dubnu 1991, měla na začátku 18 557 registrovaných členů. Pak tento počet osciloval dlouhá léta okolo 20 000.

K prudkému nárůstu došlo po vyhraných volbách 2006 a historického rekordu bylo dosaženo v roce 2009 za M. Topolánka: 34 216 členů.

Pak to začalo postupně klesat, a v roce 2014, po pádu Nečasovy vlády a prohraných volbách, měla ODS 17 944 členů, tedy číslo srovnatelné se svými začátky v roce 1991.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scheinherr (Praha sobě): Pražská koalice ruší bezpečnější dopravu v Tróji

23:08 Scheinherr (Praha sobě): Pražská koalice ruší bezpečnější dopravu v Tróji

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na zrušení bezpečnostních opatření v dopravě v Tróji