Zaorálek (ČSSD): Špatně nesu obvinění, jak jsme s lithiem okradli národ

16.02.2018 18:26 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke kauze lithium

Zaorálek (ČSSD): Špatně nesu obvinění, jak jsme s lithiem okradli národ
Foto: Daniela Černá
Popisek: Lubomír Zaorálek

Špatně nesu obvinění, jak jsme s lithiem okradli národ. Před volbami tady vznikla koalice pana Okamury, komunistů, svou roli v ní sehrál i pan Babiš a jeho billboardy.

Za takové lži by někdo měl nést odpovědnost. Tohle se nedělá. Na tom vidíte, jak se svět fake news a postfakt prosazuje i v České republice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…