Zaremba (DSSS): Budu vždy reprezentovat dělnickou stranu a jejího předsedu

20.10.2016 7:31

Senátní volby proběhly, a pro mě skončila jedna etapa mého politického života. Etapa příjemná, inspirující a zavazující. Šel jsem do senátního klání s vědomím, že jsem nováček, který poprvé nese svojí kůži na trh. Ano, kandidoval jsem již na kandidátce Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), ale tam jsem byl obklopen spolustraníky. Na Mostecku jsem šel do toho sám. No, vlastně sám ne, protože mojí záštitou bylo logo DSSS. Vzpomněl jsem si na svá reprezentační léta, kdy jsem soutěžil sám za sebe, ale přesto mě zavazoval státní znak na mém dresu. Vrátil jsem se do minulosti, do let, na která rád vzpomínám a jsem na ně pyšný.

Zaremba (DSSS): Budu vždy reprezentovat dělnickou stranu a jejího předsedu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ota Zaremba, olympijský vítěz a člen DSSS

Ano, možná jsem byl mnohými odepisován, že nemám šanci, protože nejsem místní, že jsem z druhého konce republiky. Leč, jak jsem říkal před volbami, jsem z Ostravska, kraje, který má stejné problémy, jak s nepřizpůsobivými, tak s problémy sociálními kvůli útlumu těžby. Je potěšitelné, že můj výsledek nebyl rozhodně takový, jaký předpovídali političtí nepřátelé.

Výsledek 6,03 procent byl slušný výkon a v některých obcích jsem dosáhl vynikajících počtů – v obci Obrnice, která je vystavena problémům s nepřizpůsobivými, jsem dosáhl výsledku 12,31% a předstihl jsem kandidátku ODS, ale i Braňany se 12,93% jsou pěkným výkonem, a v obcích Malé Březno (14,93 %) a Želenice (17,91 %) jsem obsadil třetí místo ze sedmi kandidátů. Tady je vidět, že občané, kteří šli k volbám, se nebáli volit národního kandidáta, kterého nasadí strana, bojující za slušné občany proti nepřizpůsobivým a nebojí se pojmenovávat problémy, které trápí občany a předkládá řešení.

Samozřejmě, že jsem chtěl uspět, ale voliči rozhodli tak, jak rozhodli. Bojoval jsem až do konce, ale nebyl jsem sám, bojovala celá DSSS a její koaliční partneři v kraji. Strana též bojovala i v rámci republiky, kde ve všech krajích vedla kampaň a nabízela voličům program obnovy a bezpečí. Byl jsem také rád, že jsem mohl i svojí senátní kampaní pomoci předsedovi DSSS Tomáši Vandasovi, který kandidoval v ústeckém obvodu. Myslím si, že jsme vytvořili dobrý tandem, který ukázal, že DSSS je síla, se kterou se musí stále počítat na politickém kolbišti.

Neprohrál jsem, ale čestně reprezentoval ty, kdož mi dali důvěru a nabídli mi senátní kandidaturu. Jsem jim vděčný za možnost, že jsem byl hlasem DSSS. Tato kandidatura mě ještě více nabudila k politické práci pro DSSS.  Zkrátka, jak jsem byl zvyklý z reprezentační kariéry. Jedno mistrovství světa skončilo a já se chystám na další mistrovství světa. Budu vždy reprezentovat značku DSSS a jejího předsedu!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: DSSS

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

10:08 Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

Jednoznačně odsuzuji invazi Turecka na svrchovaném území Syrské arabské republiky. Agrese je namířen…