Zdechovský (KDU-ČSL): Hrozí ruská invaze na Ukrajinu

06.12.2021 6:35 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k situaci na rusko-ukrajinských hranicích.

Zdechovský (KDU-ČSL): Hrozí ruská invaze na Ukrajinu
Foto: Archiv TZ
Popisek: Tomáš Zdechovský, poslanec Evropského parlamentu za KDU-ČSL

Hrozí ruská invaze na Ukrajinu a svět moc dobře ví, čeho je Rusko schopné.

Rusko údajně plánuje poslat na Ukrajinu 175 000 vojáků, obrněné jednotky i dělostřelectvo, jak ukazuje dokument amerických tajných služeb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hlaváček (STAN): Čtvrti, kde obyvatelé najdou vše

23:08 Hlaváček (STAN): Čtvrti, kde obyvatelé najdou vše

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k významu metodiky spoluúčasti investorů na rozvoji č…