Zdechovský (KDU-ČSL): Nelze říct, že europoslanci odhlasovali sankce

21.06.2018 21:56 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k špatné interpretaci hlasování v Evropském parlamentu předsedou KSČM Vojtěchem Filipem

Zdechovský (KDU-ČSL): Nelze říct, že europoslanci odhlasovali sankce
Foto: red
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

Předseda komunistů Vojtěch Filip opakovaně lhal o tom, jak 12 českých europoslanců mělo hlasovat pro sankce pro ČR. Věděl, že opakuje už tisíckrát vyvrácený hoax, přesto vědomě popřel i své vzdělání.

Tento hoax, který předseda Filip hlásil vznikl zcela špatnou interpretací hlasování z 18. 5. 2017. Přišel s ní bývalý europoslanec Petr Mach. Chtěl ukázat, že hlasoval proti a doufal ve vítězství v parlamentních volbách. V těch pohořel a jen pomohl vytvořit největší českou „fake news“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Ivan Bartoš byl jediný, kdo v minulé vládě deagrofertizoval veřejnou správu

10:08 Hřib (Piráti): Ivan Bartoš byl jediný, kdo v minulé vládě deagrofertizoval veřejnou správu

Nejvyšší správní soud potvrdil Babišův střet zájmů. Bartošovo ministerstvo jako jediné uspělo v nápr…