Zdechovský (KDU-ČSL): Realita, ze které mrazí

19.08.2019 13:49 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k videu, zveřejněnému na internetu

Zdechovský (KDU-ČSL): Realita, ze které mrazí
Foto: Archiv TZ
Popisek: Tomáš Zdechovský, poslanec Evropského parlamentu za KDU-ČSL

Na internetu se objevilo video, jak policie opakovaně odvádí v poutech a bosého 14letého chlapce. Není to video ze Sýrie, ani z Ruska. Záběry natočila matka a sourozenci dítěte v norském Stavangeru. Realita, ze které mrazí.

Přitom jsem při učení norštiny narazil na jedno zajímavé přísloví: “Jeden otec vydá za deset pedagogů.” Kéž by se tím Norové řídili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Co tím přesně myslíte?

Myslím tím, co jste prohlásil, a to, že u armády musí být jasně dané kompetence i odpovědnost. Ono teď snad nejsou? A co tedy přesně navrhujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Šťastný: Mezi pojišťovnami musí vzniknout skutečné konkurenční prostředí

22:31 Ministr Šťastný: Mezi pojišťovnami musí vzniknout skutečné konkurenční prostředí

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny 6. března 2026 k návrhu poslance Adama Vojtěcha na vydání z…