Zelení: Ryba smrdí od hlavy

22.09.2021 15:09 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k výročí ekologické katastrofy v řece Bečvě

Zelení: Ryba smrdí od hlavy
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

V den ročního výročí ekologické katastrofy jsme vodou z Bečvy pokřtili bustu Andreje Babiše. Jmenuje se "Ryba smrdí od hlavy".

„Potřebujeme, aby jedinou památkou na otravu řeky Bečvy byla tato socha, protože jak se říká: Ryba smrdí od hlavy. Symbolem otrávené Bečvy je hlava současného premiéra,“ říká naše lídryně Magdalena Davis.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

22:33 Prokšanová (KSČM): Díky všem statečným sovětským lidem. Nezapomeneme!

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí otevření východní fronty za druhé světové vá…