Zelení: Včerejšek byl velmi speciální den

08.05.2024 20:03 | Ze sítí
autor: PV

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na rozhodnutí Ústavního soudu

Zelení: Včerejšek byl velmi speciální den
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

Ústavní soud rozhodl, že trans lidé už nebudou muset pro změnu pohlaví podstupovat sterilizaci! Tuto zprávu jsme se dozvěděli z první ruky od bývalé ombudsmanky Anny Šabatové, která za práva LGBT+ lidí ve svém úřadě aktivně bojovala a která přišla podpořit naši kandidátku do Evropského parlamentu a Johannu Nejedlovou na tiskové konferenci k představení programu.

Česko i Evropa potřebuje političky a politiky, pro které jsou progresivní hodnoty a lidská práva samozřejmostí! Zelení nedělají kompromisy s populismem a konzervatismem a nezradili hodnoty, které česká politika potřebuje jako sůl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kovářová (Piráti): Bydlení je dnes pro mladé lidi a rodiny největší ekonomický problém

6:14 Kovářová (Piráti): Bydlení je dnes pro mladé lidi a rodiny největší ekonomický problém

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bydlení.