Zelení: Výjimečná situace si žádá výjimečné kroky

07.06.2023 23:08 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k řešení nedostatečných kapacit středních škol

Zelení: Výjimečná situace si žádá výjimečné kroky
Foto: Zelení
Popisek: Zelení

Kapacita středních škol kolabuje, stovkám studentů hrozí, že se nedostanou na žádnou školu. Podepište petici za provizorní střední školy a vyzvěte vládu, aby konala! Výjimečná situace si žádá výjimečné kroky – podobně jako za covidu. Tehdy vláda ve spolupráci s armádou zřídila v Letňanech polní nemocnici s kapacitou 500 lůžek.

Nyní kolabuje kapacita středních škol. Vláda má tři měsíce na to, aby zřídila v Praze a jiných vhodných místech „polní střední školy“. Ty umožní studovat části mladých lidí, které kolaps kapacity středních škol vytlačí z dalšího studia.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šlachta (Přísaha): Lidé v této zemi nesmí mít strach

8:05 Šlachta (Přísaha): Lidé v této zemi nesmí mít strach

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na snižování výdajů na obranu