Zelení uklízeli Pod Lajsníkem v Mostě

18.04.2016 9:07 | Zprávy
autor: PV

Strana zelených v Mostě se připojila k celostátní akci „Ukliďme Česko“, která se konala 16. 4.2016, v ulici Pod Lajnískem v Mostě.

Zelení uklízeli Pod Lajsníkem v Mostě
Foto: zeleni.cz
Popisek: Logo Strany zelených

"Posbírali jsme na  30 pytlů odpadků, většinou plastových lahví a igelitů, ale také starý nábytek a elektroniku. Je potřeba, aby se lidé zapojovali do aktivit, které přispívají ke zvelebování a čistotě svého okolí, a proto se příští akce opět zúčastníme," uvedl za zelené Jan Hrubeš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Balaštíková (ANO): Okopávat kotníky, strašit dluhem. Osvědčená taktika ODS

22:14 Balaštíková (ANO): Okopávat kotníky, strašit dluhem. Osvědčená taktika ODS

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ODS.