Ženíšek (TOP 09): Rusko vede sociopatický zločinec, který se rozhodl zabíjet nevinné lidi

30.05.2023 15:02 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Rusku.

Ženíšek (TOP 09): Rusko vede sociopatický zločinec, který se rozhodl zabíjet nevinné lidi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Ženíšek

Žádný zodpovědný politik ani voják nemůže národu vyprávět pohádky a zaručit, že Rusko nezaútočí na žádný členský stát NATO.

Rusko vede sociopatický zločinec, který se rozhodl zabíjet nevinné lidi kvůli tomu, co si sám nalhal. Kdo nechce válku, musí pomoct Ukrajině vyhrát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zestátnění ČEZU

Myslíte, že zestátnění je dobrý nápad? Ukažte mi státní podnik, který prosperuje a funguje dobře. Jeden příklad za všechny – Česká pošta. Co když to po zestátnění dopadne s Čezem úplně stejně jako s poštou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

ženichu ty nemáš co koho hodnotit, parazite.., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusefrancík.. , 30.05.2023 15:11:47
...

|  9 |  0

Další články z rubriky

Ingrová (KSČM): Péče o seniory bude jednou z největších výzev

4:31 Ingrová (KSČM): Péče o seniory bude jednou z největších výzev

Demografický vývoj je neúprosný. Počet lidí starších 85 let bude v příštích desetiletích výrazně růs…