Podle všech dostupných informací je zřejmé, že se jedná o teroristický útok. To, co se odehrálo, by mělo být varováním pro všechny bezpečnostní složky v rámci EU. Evropa by měla daleko více přemýšlet o tom, jak mít více informací o svých občanech, kteří se vrací z IS a ostatních oblastí. Zároveň jsem ale přesvědčen, že by tato tragická událost neměla vést k radikálním úvahám o uzavření Evropy před lidmi, kteří pomoc skutečně potřebují a jsou masově popravováni na území IS.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
Vy-EU zaspala
Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?
Další články z rubriky
8:02 Lachnit (ANO): Dá se svět řídit bez politiky?
Stále více si kladu otázku, jaké by to bylo, kdyby politici neexistovali. A pak jsem si vzpomněl na …
- 7:04 Mašek (ANO): Trapný seriál selhání Víta Rakušana. Nevolí ho ani jeho vlastní
- 6:04 Fiala (SPD): Dvě pětiny Čechů sotva vyjdou s penězi. Tohle s tím děláme
- 4:29 Udženija (ODS): Tlačítko pro těžké chvíle. Psychosociální pomoc v aplikaci Záchranka
- 22:31 Fiala (ODS): Pomohl jsem ukrajinskému studentovi s domácím úkolem
- 21:02 Rajchl (PRO): Proč už pro Fialu dávno nepřijeli z Bohnic?



