Zwyrtek (NEZ): Co v Otázkách Václava Moravce dělal Matěj Stropnický? Protekce?

15.03.2016 21:24 | Zprávy
autor: PV

Malé strany budou zvány do OVM? Určitě! Jak jinak vysvětlit, že v hlavním vysílacím čase posadili naproti ministru vnitra Matěje Stropnického z mimoparlamentních zelených?

Zwyrtek (NEZ): Co v Otázkách Václava Moravce dělal Matěj Stropnický? Protekce?
Foto: František Zwyrtek
Popisek: František Zwyrtek

Kdo si usmyslel, že zelení se musí dostat do sněmovny, a proto se s nimi bude nakládat protekčně? Protože co jiného to pozvání Matěje Stropnického do otázek Václava Moravce než protekce minulou neděli bylo? 

Zelení nejsou ve sněmovně. Nejsme dokonce už ani ve vedení Prahy. Jsou malá obskurní strana, která chce omezovat létání a posílat lidi do vlaků. A zvát sem uprchlíky.

Musím se tedy jako předseda hnutí Nezávislých, kteří mají i krajské zastupitele a stovky zástupců v komunální sféře na radnicích (kam se na nás zelení hrabou), ptát, proč my jsme zváni maximálně do Politického spektra, zatímco tento, omlouvám se za mírnou nekorektnost, protekční hoch, se ocitne zčista jasna v poledne v OVM? 

Z jakého důvodu se s ním zachází jinak? Zajímavý účes? 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

13:02 Levice: Odmítáme šikanu ČT ze strany vlády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k debatě kolem ČT.