Novinář Bartoš překvapuje: Zatýkání by se měla začít obávat i ČSSD

23.06.2013 11:07

Známý novinář Adam B. Bartoš, často se vyhrazující proti hlavnímu proudu, se v textu uveřejněném na serveru PrvníZprávy.cz zamýšlí nad tím, zda obří policejní protikorupční akce nezasáhne v budoucnu nejen občanské demokraty, ale např. také ČSSD. Údajně totiž policie odposlouchávala i byty v Pařížské ulici v Praze, které mají patřit lobbistovi Romanu Janouškovi. Na návštěvu k němu chodila řada politiků i podnikatelů. Ti všichni teď mohou mít těžké spaní, tvrdí Bartoš.

Novinář Bartoš překvapuje: Zatýkání by se měla začít obávat i ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Noční hlídka policie

„A tady by měli zbystřit někteří politici ČSSD, kteří už více než rok nehnuli ani prstem na obranu svého kolegy Davida Ratha, kterého státní zástupkyně Bradáčová už přes rok drží ve vazbě bez jediného důkazu o zločinu - jen na základě upravených nelegálních odposlechů, kterými policisté doslova prošpikovali prostory, ve kterých se Rath pohyboval,“ míní Bartoš.

Stejným způsobem podle něj byly sledovány také byty v Pařížské ulici údajně patřící Romanu Janouškovi. A není vyloučeno, že policie zachytila také slova politiků z řad sociální demokracie. Podle informací deníku Blesk měli čeští policisté pro své odposlechy k dispozici i nejmodernější techniku od kolegů z USA.

 

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co čekáte od Putina?

A myslíte, že se Švédsko a Finsko stanou členy NATO nebo kdo-co tomu podle vás zabrání? Co třeba Turecko? A kdyby se stalo členem, Putin už avizoval, že by to nenechal bez reakce, a že by byla ostrá, i když nechápu proč. Kdyby byly jejich vztahy tak dobré, jak tvrdí, tak proč se plést do vnitřních ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Černochová před poslanci. Popsala hrůzy z Ukrajiny. Pak došlo na českou armádu

15:57 Černochová před poslanci. Popsala hrůzy z Ukrajiny. Pak došlo na českou armádu

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) ve svém projevu na půdě Poslanecké sněmovny hovořila nejen o…