Stupidní jako Topolánek. Řežba v ODS pokračuje

15.10.2012 16:02 | Zprávy

Šéf europoslaneckého klubu ODS a člen grémia Jan Zahradil se ve svém komentáři na Facebooku zastal předsedy ODS Petra Nečase s tím, že za debakl ODS v krajských volbách nenese odpovědnost a naznačil, že za to spíše může spojení regionálních ODS s místními kmotry.

Stupidní jako Topolánek. Řežba v ODS pokračuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Zahradil

Kdo může za výprask ODS v krajských volbách? Je to předseda strany a premiér Petr Nečas s vedením ODS, nebo to jsou regionální sdružení ODS a případně zástupci ODS v exekutivách krajů tam, kde ODS byla v koalici? O tom se teď v ODS rozhořela ostrá debata.

Nemáte ve své ODS dona Corleoneho?

Na stoupající kritiku Nečase z regionů reagoval na svém Facebooku Nečasovi věrný europoslanec Jan Zahradil. Ten doporučuje spolustraníkům, nadávajícím na vládu, Nečase a reformy, aby se rozhlédli kolem sebe a naznačil, že ODS v krajích je ovládána takzvanými kmotry.

„Není to třeba zrovna vaše oblast, váš region, kde se symbolem ODS stala např. tlustá býčí šíje, opásaná zlatým řetězem,“ ptá se krajánků. Jako další možnosti nechuti k ODS připomněl například pravomocně odsouzeného veksláka, či lokálního Vita Corleoneho, bez jehož souhlasu nelze ve městě jmenovat „ani hajzlbábu“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ať méně jezdí.“ Rada z Bruselu při drahé naftě vás zvedne ze židle

19:24 „Ať méně jezdí.“ Rada z Bruselu při drahé naftě vás zvedne ze židle

Evropská komise vyzvala členské státy k poměrně netradičnímu řešení krizové situace s cenami pohonný…