Úsvit bude vedení klubu volit, až bude jasné uspořádání Sněmovny

28.10.2013 19:50 | Zprávy
autor: jma, čtk

Noví poslanci hnutí Úsvit přímé demokracie budou volit své vedení až po jednáních o uspořádání Sněmovny. Na jejich prvním zasedání, které se uskutečnilo dnes, se podle šéfa hnutí Tomia Okamury debatovalo o organizačních záležitostech.

Úsvit bude vedení klubu volit, až bude jasné uspořádání Sněmovny
Foto: Daniela Černá
Popisek: Tomio Okamura na mítinku v Bystřici pod Hostýnem

"My máme v politických otázkách jasno. Rádi podpoříme jakoukoli vládu, která podpoří změnu k přímé demokracii," řekl Okamura. V prvním sledu jde o zákon o obecném referendu bez výjimek, dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Chápu dobře, že jste prezidenta označil za monstrum?

A jestli jste přesvědčen, že je rozhodnutí ústavního soudu nezákonné, přiznám se, že já k němu mám také výhrady, ale nejsem právník a zajímá mě tak, co uděláte nebo co se dá dělat, když obecně s rozhodnutím ústavního soudu někdo nesouhlasí? Dá se vůbec odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jubilant Václav Klaus: „Dnes je jedním z mála, kdo se nebojí”

4:34 Jubilant Václav Klaus: „Dnes je jedním z mála, kdo se nebojí”

Václav Klaus slaví 85. narozeniny. ParlamentníListy.cz se u příležitosti významného jubilea bývalého…