Nečas oslabuje. Výkonná rada ODS mu nechtěla vyjádřit podporu

14.06.2013 21:50 | Zprávy

V pátek v podvečer probíhala Výkonná rada ODS, která se zabývala aférou kolem šéfky kabinetu premiéra Petra Nečase Jany Nagyové.Jednání přineslo důležitý signál.

Nečas oslabuje. Výkonná rada ODS mu nechtěla vyjádřit podporu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý premiér Petr Nečas

Ještě dopoledne poslanecký klub ODS vyjádřil předsedovi Nečasovi poměrně jasnou podporu. Ještě důležitější ale je, že podle informací ParlamentníchListů.cz bylo na výkonné radě navrženo usnesení vyjadřující Nečasovi podporu, to ale nejprve nezískalo dostatek hlasů. "Nakonec prošla jedna verze podpůrného usnesení pro Nečase, asi až na čtvrtý pokus," informoval zdroj ParlamentníchListů.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ústavní soud

Článek je velice výstižný, ale co s tím můžete udělat dál? Jinak je to pouze poštěkávání na jdoucí karavanu. Děkuji za odpověď. Filla

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zlepšil nám obraz v USA.“ Macinka tím zabodoval i v Česku

18:35 „Zlepšil nám obraz v USA.“ Macinka tím zabodoval i v Česku

Oceňují čeští politici kladnou odezvu v USA, kterou vyvolal střet ministra zahraničí Petra Macinky s…