Bulvár ukazuje národu: To je kouzelník Dan Landa. S kudlou v ruce

04.12.2012 9:47

Na titulní stránce nejčtenějšího českého deníku je možné vidět zpěváka Daniela Landu, neboli kouzelníka Žito 44. Ten se vypravil ve svém Porsche na Vyšehrad, kam chce podle svých vlastních slov přivést „Krále Karla“ Janečka. Nyní zde však potkal trojici kolemjdoucích mužů, ze kterých vyzařovala negativní energie. Žito to vyřešil po svém- vystoupil z auta, jednoho z nich nakopl a na ostatní vytáhl nůž. Sám svůj útok bodnou zbraní proti spoluobčanům vysvětluje tak, že je chtěl „vykrákat za uši“.

Bulvár ukazuje národu: To je kouzelník Dan Landa. S kudlou v ruce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zpěvák, skladatel a automobilový závodník Daniel Landa
reklama

Bulvární deník Blesk líčí, že trojice mužů se procházela po Vyšehradě. Nejednou se za nimi objevilo černé Porsche a ze staženého okénka vykoukl zpěvák Daniel Landa. Ten se nedávno podle vlastních slov převtělil v kouzelníka a kejklíře  „Žito 44“ a začal hlásat moudrost a spravedlnost.

Nyní se ze svého vozu kolemjdoucích vyptával, zda žijí v míru a lásce. Jeden z trojice mužů jej odbyl tím, že jej poslal „do p*dele”. V tu chvíli Landa vyskočil z auta a předvedl jednu ze svých “kejklí”. Jednoho z mužů nakopl a srazil k zemi, zatímco na zbytek skupiny vytáhl nůž.

Landa v rozhovoru pro magazín Respekt incident ani jeho průběh nepopíral, jen vysvětlil, že trojice mu schválně vstoupila do cesty a navíc z ní vyzařovala negativní energie. „Jenom jsem je trochu vychoval, aby věděli, že na Vyšehradě se mají chovat slušně,“ dodal. Dokonce jim prý na závěr všem podal ruku.  

„Kdyby se chovali slušně, nemuselo k tomu dojít,“ protestuje „Žito“. „Přiznávám, že jsem je vykrákal za uši a měl jsem v ruce nůž. Ale na nikoho jsem neútočil a nikoho jsem neohrožoval na životě,“ namítá. Měl prý jen strach, protože trojice měla na zádech batohy a z nich mohla vytáhnout nějakou zbraň. Když zjistil, že to nemají v úmyslu, nůž také schoval.

„Když se mi něco takového stane znova, zachovám se stejně,“ varoval Landa.  

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…