HN radí Dienstbierovi: Založte si novou stranu a ukažte jim

14.05.2013 6:45 | Zprávy

Fanoušci Jiřího Dienstbiera nemají důvod volit ČSSD, jejímž je členem. Strana, která se svým nejpopulárnějším politikem a celkem úspěšným prezidentským kandidátem nakládá takto macešsky, si prý nic takového nezaslouží.

HN radí Dienstbierovi: Založte si novou stranu a ukažte jim
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dienstbier

Podle komentátora Hospodářských novin Jiřího Leschtiny se ČSSD povedl vskutku husarský kousek - rok před volbami si odstřelila svého nejpopulárnějšího politika a zároveň třetího nejúspěšnějšího prezidentského kandidáta.

„Kdyby vypuzený Jiří Dienstbier zformoval vlastní stranu, mohl by odloudit Lidovému domu nejméně tolik hlasů, jak v minulých volbách Miloš Zeman s těmi svými apoštoly,“ myslí si komentátor. Ten v průběhu prezidentské kampaně opakovaně vyjadřoval názor, že Jiří Dienstbier je vhodnějším levicovým kandidátem na prezidenta než Miloš Zeman.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…