Hospoda, kde nechtějí komunisty. Podívejte se, co mají na účtence

16.10.2013 20:12 | Zprávy

K návštěvě hospody patří nezbytně vedle radostí, které může přinášet, i jedna povinnost – při odchodu zaplatit. Ten, kdo přijde do hospody U Buldoka na pražském Smíchově, však i při placení dostane nádavkem jeden bonus. Radu či doporučení: …a nevolte komunisty!

Hospoda, kde nechtějí komunisty. Podívejte se, co mají na účtence
Foto: facebook.com
Popisek: Účtenka z hospody U buldoka

Tak takhle se lákají zákazníci před volbami – odkazuje na obrázek účtenky neznámý autor. Z účtenky je patrné, kde byla vystavena, co dotyčný člověk v restauraci jedl a pak – pod součtem útraty, kterou tam nechal – je napsaná jedna rada: „…a nevolte komunisty!“ Jaký div, že koluje v poměrně značném množství po internetu a sociálních sítích. A jaký div, že si ji dokonce všiml server zabývající se marketingem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Cena potravin

Podle vás jí sníží konkurence. Co jste tedy proto, aby tu byla větší konkurence a potažmo levnější potraviny fakt byly, udělali, když jste byli v opravdové vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…