„Jsem rád, že se tato cesta uskutečnila. Je krásně, všechno kvete a doslova roste před očima, je krásný den. Byli jsme v Českém Krumlově, v Kaplici, míříme i do Vyššího Brodu za představeným kláštera. Všude jsme se setkali s vřelým přijetím a poznali jsme zase řadu nových věcí. Lidé v současné době nezápasí jen s nezaměstnaností, s penězi, ale třeba i s tím, že si lidi nemají s kým popovídat. Lidi se od sebe tak nějak zvláštně odcizují,“ uvedl Vítězslav Jandák, který je v jižních Čechách doma.
Jandák zavzpomínal na své „ministrování“. Točna je světový unikát.
Chybět nemohlo setkání se starostou Českého Krumlova Daliborem Cardou (ČSSD), kdy se probírala regionální problematika i otázka dalšího setrvání světového unikátu – otáčivého hlediště.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Radek Kraus